Popmundo Oyun Tanıtımı

Yayın 2018-07-16 16:08:36
Kategoriler Oyun Dünyası

Hızla gelişen oyun dünyasına ayak uydurmakta zorlanıyor musunuz? Oyunların her geçen gün artan donanım ihtiyaçlarına yetişemiyor musunuz? Tamam tamam hepsini geçiyoruz. İş yerinizde ya da günlük hayatınızda boş vakitlerinizi değerlendirmek için tarla ekip biçmekten fazlasıyla sıkıldığınızı biliyoruz. Zaten küp küp renkli kutuları dikey ve yatay eşleştirerek delirmekte size göre değil…

Yeni insanlarla tanışıp, kimlik bilgilerinizi paylaşmadan vali, çok ünlü bir rock yıldızı, iflah olmaz bir Bob Marley olma şansınız var desek? Üstelik bunları yaparken zombilerle kapışabilir, Mars yollarında maymunlara kafa tutabilir, sevgilinizle romantik bir ada seyahatinde çeşitli defineler bulabilirsiniz desek? 

Hala yeterince çekici gelmedi mi? O zaman kendinize ait blog sayfalarınız olduğunu, forumlarda eğlencenin dibine vurabileceğinizi, evlenip çoluk çocuğa karışarak çiftlik evinizin arka bahçesinde barbekü partileri verip, geceleri kız kıza yastık savaşı yapabileceğinizi eklesek?

Şimdiye kadar bir yazar olma hayaliniz var ve siz bunu gerçek hayatınızda elde edemediyseniz, The Insider isimli dergi tam da  size göre. Bu dergide tamamen oyuncular tarafından yazılan makaleler, karikatürler ve röportajlar yayımlanıyor. Derginin 29 farklı dilde yayımlanıyor olması da oyunculara ana dilleri dışında da harikalar yaratma fırsatı tanıyor.  Kim bilir belki de gizli mahlasınızla efsaneler yaratacak olan yazar aslında sizsinizdir?

Sahillerde sörf yapmak, romantik akşam yemekleri, ruhunuzu ısıtan dost sohbetleri, ünlü bir yapımcı olma şansı, neredeyse her yıl düzenlenen yarışma ve festivallerde en iyi sanatçı olmak, içinizdeki iyilik aşkını gidermek için hasta insanları tedavi etmek, dünyaca ün salmış mekan zincirlerinin sahibi olmak ve tabi ki yaşasın kötülük diyenler için suç dünyası ile POPMUNDO isimli oyun 14 yılı aşkın bir süredir tüm dünyada en çok oynanan internet tarayıcısı oyunlarının başında geliyor.

Diğer oyunlardan onu ayıran en büyük özelliği rol yapma sanatı üzerinden işlemesi olan POPMUNDO bu özelliği ile size hayalinizdeki insanı yaratma fırsatı sunuyor.  POPMUNDO yazılım ekibi mahremiyet için her şeyi düşünerek insanlarla ne kadar etkileşimde olacağınıza tamamen sizin karar vermenizi sağlıyor. Pay to win bir oyun olmaması ve VIP alma özelliğinin sadece sizin isteğinize bağlı olması ise bu oyuna her hangi bir yatırım yapmadan, cebinize zarar vermeden de oyunu oynamanızı ve keyif almanızı sağlıyor.

Şimdi gelelim POPMUNDO dünyasına nasıl giriş yapabileceğinize:

Internet tarayıcınız üzerinden (www.popmundo.com) adresine giriş yaparak, ister mail adresinizle ya da isterseniz facebook üzerinden kayıt olduktan sonra önünüze gelen ekrandan karakterinizin temel özellikleri olan isim, yaş ve geçmiş bilgilerini seçtikten sonra oyuna giriş yapıyorsunuz.

 

Yeni başlayanlar için bulunan rehber özelliği ile hem POPMUNDO’ya özgü minik başarı puanlarını alıyor, hem de platform içinde neyi nerede ve nasıl bulacağınıza dair bilgi sahibi oluyorsunuz.

En başında da söylediğimiz gibi POPMUNDO metin bazlı bir internet tarayıcısı oyunu. Bu sebeple de grafik ve ses özelliği isteyen bir donanıma ihtiyacınız olmamakla birlikte, akıllı cep telefonlarınızdan da gün içerisinde bağlanıp POPMUNDO dünyasına katmış olduğunuz karakterinizi oynama ve yaşama şansınız bulunmakta. Oyunu oynarken karşılaştığınız her bir birey tamamen gerçek kişilerden oluşmakta. Bu sebeple etkileşime geçtiğinizde karşınızdakinin de gerçek bir insan olduğunu düşünerek hareket etmelisiniz.

Çok yoğun ve kısıtlı zamana sahip olmanız POPMUNDO için kesinlikle bir engel değil.  POPMUNDO’ya ne kadar zaman ayırmak istediğiniz tamamen size bağlı bir durum. Siz çevrimiçi olmasanız bile oyun akmaya, karakteriniz gelişmeye, kariyeriniz ilerlemeye devam ediyor.  Ama yine de başarılı olmanın yolu karakterinize ilgili göstermekten geçiyor.

Son bir not : “14 yıldır oynayan oyunculara karşı bir şansım yok.” diye asla düşünmeyin. POPMUNDO büyük balığın küçüğü yutamayacağı şekilde tasarlanmış ve ne kadar başarılı ve ünlü olduğunuzu tamamen size bırakmış bir platformdur.