Steam Hafta Sonu Fırsatları Kaçırmayın!!

Yayın 2018-06-09 02:01:19
Kategoriler Oyun Dünyası

Steam Hafta Sonu Fırsatları Kaçırmayın!!

Her hafta indirimleriyle bizi mutlu eden Steam'den bu haftada oldukça güzel oyunlar mevcut.

Su altı atmosferi, hayatta kalma ve harika sürükleyici hikayesi ile "Subnautica" hafızalarımıza rahatlıkla kazınacağından eminim.

%20 lik indirim ile 32 TL ye düşen bu oyun fiyatının hakkını oldukça güzel bir şekilde veriyor. Steam sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hafızamıza kazınan oyunları ve oyun motoruyla ünlenmiş Crytek firması Battle Royal kavramını Hunt Showdown'la harika atmosferiyle ekranlarımıza getiriyor.

%20 indirim ile 55 TL olan bu oyun grafikleri ve atmosferi ile sizi hem gerip hemde rakibinizi kovalamanıza ve canavar avlamanıza olanak sağlıyor. Buraya tıklayarak Steam sayfasına ulaşabilirsiniz.

Gerçek zamanlı streteji oyunu olan ve farklı oynayışı ile karşımıza gelen bu oyun %55 lik indirimle 14 TL inmiş durumda. Steam kütüphanesini zenginleştirmek isteyenler için güzel bir seçim olan bu oyunu Hafta sonu boyunca ücretsiz bir şekilde indirip deneyebilirsiniz. Satın almak için buraya tıklayarak Steam sayfasına ulaşabilirsiniz.

İndirmek istemeyenler yalnız nasıl bir oyun olduğunu merak edenler için "Nedir Nasıldır?" adlı video serim ile sizleri bu farklı atmosfer ve farklı oynayışı ile dikkat çeken oyunla baş başa bırakıyorum.